Moe keci

Veselé Velikonoce Sbéénkám

5. dubna 2010 v 9:09 | Kitty
veselé velikonoce
Takže všem přeji Veseé velikonoce, holkám ať je zadek moc nebolí a klukům vzakuji ať to nepřehání. :D

Vaše Kitty.

Moe Kecoi 2. - Omluva

31. března 2010 v 17:57 | Kitty
Moe keci

Takže se všem omlouvám zato že jsem teť nebyla aktivní na blogu. Neměla jsem moc času a když jo tak jsem na počítač nemohla protože rodiče se mi podívali na FB a něco tam viděli (ale nebojte nejsem zase pase), takže na počítač dali heslo a můžu tam jen když sou doma. Takže teť jsou prázdiny až do pondělí tak čekejte spoustu nových příspěvků :).

Teť jdu oběhnou Sbééénka. ( omlouvám se vám )

Kitty

New Komix - Z Deníku Alís

10. března 2010 v 6:39 | Kitty

Tak jsem se rozhodla že napíšu komix. Ale nebude dlouhý, předem vím že bude sedm dílů a postupem času když mě napadne něco nového tak vytvořím další díl :). To co mě inspirovalo je knížka kterou si těď moc ráda čtu a pořád dokola. A ještě ke komixu Díly nebudou vzájemně navazavat je to jako kdyby jset si vy psali deník ale nepsali si ho každý den jen obden. Uvítání tady bude asi o výkendu to jedu k babice tak nafotím :). Tak doufám že vás zaujmu a budete komix rádi číst.

Moe keci - Menší výpomoc

7. března 2010 v 14:41 | Kitty
Ano Menší vípomoc právě jsem na blogu my-the-sims-2-a-3.blog.cz četla že chtějí zvíšit návštěvnost a když jsem se koukla tak jí opravdu moc nemají takže jsme se rozhodla pomoci.

Určitě se Koukněte na blog my-the-sims-2-a-3.blog.cz

Takže se určitě podívejte ... nejsou světoví ale když si daj lepší dess a budou více aktivnější a seženou více Sb budou tak dobří jako my ostatní.


 
 

Reklama