Informace

Stěhování ...

13. července 2010 v 14:39 | Kitty
informačka

Takže Ahoj lidičky. Píšu vám po hodně dlouhé době. Opravdu se omlouvám, ale prostě jse neměla čas. Znáte to škola ! Právě jsem skončila osmou třídu a měla jsme co dělat.

Oč tu tedy jde ? STĚHUJI SE NA JINÝ BLOG. Nějakým Sbéénkům jsme už psala o spřátelení ale někteří se ještě neozvali takže kdo chce nappiště o spřátelení mně.
Tento blog tu zůstane. Nedokázala bych to co jsem vytvořila jen tak jedním zmačknutím zničit.

Takže moc děkuji za pozornost aoufám že se vám new blog bud líbit.

www.fantasy-sims3.blog.czInformačka 12. - Omlouvám se :( nestíhám

27. dubna 2010 v 17:41 | K!k!
informačka

• Takže zaprvé se vám moc omlouvám že jsem byla tak dlouho neaktivní je to kvůli škole a také že mám heslo na počítač takže sem můžu chodit jen večer.

• Také vám chci zdělit že možná v pátek nebo ve čtvrtek tu bude druhý díl komixu Random který se vám doufám bude líbit a bude mít ohlas jako první díl.
• Potom Mám nové Sbéénko♥ které je již v seznamu Sbéének.

• A konečně za ČTVRTÉ Sbéénka změňte si mou přezdívku na TCS ... K!k! ... Děkuji :)

K!k!

Informačka 11. - Děkuji vám

15. dubna 2010 v 19:09 | Kitty
informačka

Takže bych vám chtěla moc poděkovat za to že jste mi okomentovali první díl komixu :).
Doufám že jste ho četli aby jste věděli jak to bude dál protože to bude trošku zamotané však víte jak to chodí :).

Jinak omlouvám se ze neaktivtu ale neměla jsem moc času ... Škola ... asi to znáte všichni. teď jsme se dozvěděla že mi chce učitelka dál 3 z chemie a na tom musím opravdu hodně zapracovat.

Ještě udělala jsem FB blogu ... TADY ... už je i v menu tak bych byla moc ráda kdyby jste se přidali pokud máte rádi můj blog :)

Kitty

Informačka 10. - Omlouvám se ale nejde to

4. dubna 2010 v 23:12 | Kitty
informačka
- Takže jak jme dnes prohlásila že bude Velikonoční párty tak se vám strašně moc omlouvám ale nebude, nestíhám to, pormiňte. Jsem ttiž v Mostě a jedu zpátky domů a doma mám eště nějakou práci. Prostě se vám strašně moc omlouvám ale nejde to. Aleza to abych vám to vynahradila tak ráno zveřejním věci které jsme chtěla zveřejnit v párty doufám že se podíváte. :)
- Ohledně Miss Sims 2010 - je pět ůčastnic, takže ještě pořád doufám že se číslo změní apoň na osm ať je z čeho vybírat. Přihlásit se můžete Tady

Jen tak pro vás, k uvolnění.Informačka 9. - Plán

4. dubna 2010 v 10:12 | Kitty
informačka
 - Čekám na email odpřihlášených osob tak prosím pošlate je co nejdříve budete moct protože teť mám hodně práce tk abych to udělalapři jednom.
- Chystám VELIKONOČNÍ PÁRTY. Ano chystám Velikonoční párty, bude tu hodně downů, také dva dessy pro vás, návody, videjka, obrázky a první díl komixu Random. Tak doufám že příjdete. Na blogu budete mít překvapení, Sbéénka.
- Takže včera jsem pilně racovala jako včelička a komix mám napsaný do sedmého dílu jen vyfotím ještě pár fotek a můžu přemýšlat o dalším. Připravuji si o do zásoby protože The sims doma nemám tak abych nevipadala jako blbec ... xD

Tak doufám že mi přijou emaily a že příjdete na Velikonoční párty.

Kitty

Informačka 8. - Důležité !

2. dubna 2010 v 13:29 | Kitty
informačka

- Takže za 1. - Do soutěže Miss Sims 2010 se přihlásili ouze dva lidi. Doufám že to není konečné číslo jinak bymě to moc mrzelo. Přihlásit se můžete Tady
- Takže za 2. - Chystám se n rubryky - Miss Sims 2010, Reklamy, Návody, Dessy a Ikonkyna přání, Pravidla Ikonek a Sbééének, Spřátelíš a vyměníš Ikonku - Dát nové obrázky na hlavní stránku. Plánuju že tak v sobotu by to mělo být Hotové.
- Takže za 3. - Komix doptovaná se konat nebude. :( . Ano bohužel. Měla jsem nádherný nápad ale nevím jak slovně ( papírově ) to napsat. Taže nebude, ale napadl mě dlaší nápad tak sad tokrát se to ovede. Omlouvám se.
- A konečně za 4. - Rozhodla jsm se. Tento blog bude rozdělený - Jak ?
- Obrázky - TH2,TH3
- Informace - TH3
- Downy - TH2, Simíci TH2,TH3
- Návody - Většina v TH2, někdy TH3
- Cheaty - T2, TH3
Proč ? - Protože TH3 my nejdou jak už jsem psala a TH2 sou přeci jen lepší ... :)


Informačka 7. - Miss Sims 2010

25. března 2010 v 19:11 | Kitty
informačka
- Takže doufám že se ještě někdo přihlásí do Miss Sims 2010 protže zatím mám jen dvě účastnice a to se mi zdá málo.
- Zadruhé hodlám změnit upoutávku takže tu vám předvedu asi o výkendu, kdfyž to stihnu protože mám spoustu práce ještě na angličtinu a musím si vylepšit chemii, ale to zná asi každý ...

-Takže se určitě přihlaště ... Můžete TADY


Kitty

Informačka 6. - Špatná zpráva

20. března 2010 v 18:23 | Kitty
informačka
- Ahoj tak mám tu pro vás špátnou zprávu. Bohužel nebude Komix Z Deníku Alíz, teda aspoň prozatím než se něco udělá se simíkama protože mi pořád nefungujou ... :( ... Takže zatím žádné minikomixy ani komixy na pokračování, ale jeden minikomix mám užasi dva měsíce schovaný v rozepsaných článcích tak ho čekejte ... :)
- Taky na blog ale to není špatná zpráva chci dát Dess který sama vyrobím právě se chystám ho vytvořit ... nebude tak světový jako jiné dess ale doufám že se vám aspoň trochu bude líbit ... :)

Takže zatím Ahoj ... :)

Kitty

Informačka 5. - POMÓC

14. března 2010 v 11:55 | Kitty
Potřebuji naléhavou pomoc ... Nejde mi spustit sims 3 a ani odinstalovat. Nevím co s tím potřebuju POMOC protože i když dám Obnovení systému stejně to nejde ... Tady sem vám vyfotila obrázky co se mi píše když chci Nainstalovat nějaky stažený Down z thesims3.com, co se mi oběví když chci Spustit hru a co se mi oběví když jí chci odinstalovat ... Prosím pomozte protže jinak už si je nikdy nezahraju :(
( Myslím že se tam dostal vyr nebo spam, ale nevím co s tím )

Při Nainstalováni downu

Při spuštění hry

Při odinstalování


Prosím pomozte Kitty


Informačka 5. - Komix

13. března 2010 v 14:31 | Kitty
Tak ohledně komixu dnes k večeru začnu dělat první díl ale nejdříve bych od vás potřebovala POMOC PROSÍM.
O co jde ? - Potřebuju nějaký downy ( Vlasy a oblečení ), ale musí být funkčí a nesmí v nic bejt žádný vir. Kdyb jste byly tak hodní a pomohli my tak bych vám byla velmy zavázaná. Jestli něco najdete tak do komentů dejte odkazy. Děkuji :)

Kitty

Informačka 4. - Nově

6. března 2010 v 18:48 | Kitty

Tak ahoj. Jistě jste si všimli že je tu ikonka blogu a přibyli tu nějaké nové rubryky.

• A ještě chystám otevřít Poradnu
• a otevřít REKLAMY

Takže teť tu na blogu bude trochu chaos protože je toho opravdu hodně ale pro vás se moc snažím tak doufám že to oceníte :) ... Zatím Ahoj.

Kitty


Informačka 3. - Tak už konečně rozhodnutá ...

25. února 2010 v 6:49 | Kitty
Tak jsem se konečně rozhodla jak to tady bude ( na tomhle blogu ). Nejdříve jsem myslela že sem budu dávat věci z TS2 ale včera jsem dospěla k závěru že NE že TS3 jsou my blišší protože o nich dokonce dělám slohovou práci :) ... Takže jak to tu bude ... Budu jsem dávat Informace,Downy, cheaty někdy i návody když seženu ale až se otevře poradna tak tam budu radit i o TS2. Co se týče komixů tak budu dělat jak v TS2 tak i v TS3 protože každá z nich má něco do sebe ... :) a to samé obrázky ... tak doufám že vám to nevadí a že jste tu spokojení a že mě budete navštěvovat dále ... :)

"Copak to říká ?" - Bude uzavřená asi v pátek protože se zatím přihlásilo jen pár lidí :( ...

Kitty

Informača č.2

20. února 2010 v 17:43 | Kitty


Tak je tu další informačku. Dnes jse doděll pslení mouchy na Minikomixu kterému jsem dala název Pátek 13, tak doufám že se vám bude líbit je připravený na zveřejnění jen počkám na správný čas jinak dnes večer sem chci dát malou soutěž o diplomky tak doufám že se zapojíte vyhlášení ještě nevím kdy bude ale pokusím se ... :)
Dnes jsem taky našla pěknou písničku a moc se mi LÍBÍ, jestli znáte spěváka Justna Biebra tak by se vám mohla líbit a dám vám sem rovnou i odkaz ke stažení ... :)


Stáhnete TADY

Kitty


Informačka

19. února 2010 v 20:16 | Kitty


Tak ahoj chci vás informovat že od pndělí nebudu tak aktivní jako teť, protože mám zaracha a nebudu tady tak často, proto jsem si připravila materiály napřed zatím jen na teto blog ale na ten druhý s Ninou také něco připravím.

Co mám ?
- Asi tři návody
- Masque do graických programů
- Tři krásná videjka
- Nějaký downy
- A zítra chci nafotit další minikomix ale žádný děj mě nenapadá, snad něco vymyslím.

Tak ahoj a koukněte se učitě na minikomix který najdete TADY .
Kitty 
 

Reklama